statystyki
  • Odwiedziło nas: 211068 osób
  • Do końca roku: 130 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!! dni
menunewsletterpoleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony przez kliknięcie w link poleć nas.

Środa, 2017-08-23
Imieniny:
Apolinarego, Miły
Logo BIP
middleT.jpg

Projekt edukacyjny

Jesteś tu: » Strona startowa » Projekt edukacyjny

 

 

                                             

Projekt edukacyjny 2016/2017 – kl. IIa, wych. I. Opiełka-Żuk

 

 

Nazwisko i imię

ucznia

Nazwa projektu

Opiekun

Przewidywany termin realizacji

1

Kuźnik Kinga

„Szanuj zieleń, nie bądź jeleń! Zbieraj makulaturę”

D.  Płaszczymaka

Ii II semestr

2

Ozga Monika

3

Ceglarek Julia

4

Osadnik Kamila

5

Potempa Daniel

6

Breguła Kamila

„Jak zorganizować mikołajkowy turniej piłki siatkowej dziewcząt”

I. Opiełka - Żuk

I semestr

7

Potempa Amelia

8

Opiełka Anna

9

Wysocki Paweł

„11 Listopada – świętujemy Święto Niepodległości – Jak przygotować niestandardową akademię?!”

J. Rajtor

I semestr

10

Opiełka Paweł

11

Kot Szymon

12

Olszewski Adrian

13

Kaczmarczyk Mikołaj

14

Pentok Paweł

15

Machoń Mateusz

„Szkolna liga piłki nożnej”

K. Kaczmarczyk - Mośny

I semestr

16

Występ Izabela

17

Mierzwa Weronika

„Co powinniśmy wiedzieć o świętach majowych?”

I.Matyja

II semestr

18

Zachwiej Patryk

19

Nowak Łukasz





Projekt edukacyjny 2016/2017 – kl.IIb, wych. D. Płaszczymąka

 

 

Nazwisko i imię

ucznia

Nazwa projektu

Opiekun

Przewidywany termin realizacji

1

Jagusiak Kamil

„Szanuj zieleń, nie bądź jeleń! Zbieraj makulaturę”

D.  Płaszczymaka

I i II semestr

2

Ujma Oliwia

„Jak zorganizować mikołajkowy turniej piłki siatkowej dziewcząt”

I. Opiełka - Żuk

I semestr

3

Słota Paulina

4

Lorenczyk Dawid

„Co powinniśmy wiedzieć o świętach majowych?”

I. Matyja

II semestr

5

Boguwolski Mateusz

6

Sapiela Dawid

„Szkolna liga piłki nożnej”

K. Kaczmarczyk - Mośny

I semestr

7

Michalski Michał

8

Pomierny Patryk

9

Góra Daniel

10

Wachowski Bartosz

Wybory do Samorządu Uczniowskiego i na opiekuna

G. Musik

I semestr

11

Adamus Mateusz

12

Kawalec Kamil

13

Rozanka Adam

14

Banduch Szymon

15

Strzelecka Kinga

Dzień Sportu Szkolnego

K. Kaczmarczyk - Mośny

II semestr

16

Sikora Sandra

17

Klyta Weronika

18

Flakus Agata

19

Flakus Dominika

 














    PROJEKTY EDUKACYJNE 2015/2016


 

 

Nazwisko i imię

ucznia

Nazwa projektu

Opiekun

Przewidywany termin realizacji

1

Badora Karolina

Zbiórka makulatury

Daria  Płaszczymaka

II semestr

2

Klukowicz Wiktoria

3

Myrcik Oliwia

4

Nokielski Michał

5

Wieczorek Paweł

6

Bartos Izabela

Mikołajkowy turniej piłki siatkowej

Izabela Opiełka - Żuk

I semestr

7

Mośny Dominika

8

Musik Paulina

9

Osadnik Karolina

10

Owczarek Sabina

11

BuchenfeldEżbieta

Sport-Art

Marzena Imiołczyk

I semestr

12

Gojowczyk Bartłomiej

13

Kocot Dominik

Dzień Europejski w naszej szkole

Joanna Rajtor

I semestr

14

Sylwa Dawid

15

Maniura Filip

Liga klasowa piłki nożnej

Katarzyna Kaczmarczyk - Mosny

I semestr

16

Maruszczyk Robert

17

Nicpoń Miłosz

18

Ledwig Marcin

19

Muszalik Szymon

Sekrety elekcyjnych królów Polski

Joanna Rajtor

I semestr

 

Klasa II a- wychowawca- Opiełka Marta



 

                                                                              PROJEKTY EDUKACYJNE 2015/2016

 

 

 

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Nazwa projektu

Opiekun

Przewidywany termin realizacji

  1.  

Bendkowska Marlena

„Co wiesz o języku polskim?” - konkurs

Ewa Merta

II semestr

  1.  

Maniura Kacper

  1.  

Szymański Kamil

  1.  

Czudaj Kamil

  1.  

Gorol Paweł

„Sekrety polskich królów elekcyjnych”

Joanna Rajtor

I semestr

  1.  

Ślimok Łukasz

  1.  

Hampel Patryk

  1.  

Skop Martyna

  1.  

Kardasz Magdalena

  1. 10.  

Wysocka Grażyna

  1. 11.  

Maruszczyk Barbara

  1. 12.  

Jarząbek Dawid

„Liga klasowa. Zawody piłki halowej chłopców”

Katarzyna Kaczmarczyk - Mośny

I semestr

  1. 13.  

Górniak Patryk

„Sport art.”

Marzena Imiołczyk

I semestr

  1. 14.  

Adamus Andrzej

  1. 15.  

Fiuk Zuzanna

„Taniec nowoczesny – wdzięk, estetyka, prezentacja sceniczna”

Izabela Opiełka - Żuk

I semestr

  1. 16.  

Kuder Amelia

  1. 17.  

Stawicka Michalina

 

 

 

 

Klasa II b – wychowawca – Ewa Merta












 

 

 

 

 

 

 

 

Galerie

 

 

 Dnia 08.12.2011 r. odbył się Szkolny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców

Składy drużyn i rezerwowi poszczególnych klas :

IA: Torbus Dominik, Mierzwa Sebastian, Kulisz Jakub, Stawicki Bogdan, Nowak Adam, Potempa Eliasz, Szewczyk Patryk
IB: Nokielski Paweł, Koba Tomasz, Potempa Rafał, Grotecki Bartek, Wachowski Marcin, Adamus Mariusz, Wyleżałek Michał
IIA: Szewerda Marcin, Skuła Robert, Opiełka Wojciech, Parkitny Tobiasz, Parkitny Kamil, Antolak Andrzej, Słota Kamil
IIB: Wiktor Marcin, Skrobek Przemek, Strąk Krzysztof, Ślimok Dawid, Kawalec Patryk, Piech Kamil, Majchrzyk Szymon
IIIA: Broncel Jakub, Harwig Beniamin, Lach Rafał, Strzelecki Jakub, Nowacki Michał, Brodziak Jakub, Wolka Dominik
IIIB: Wiktor Piotr, Wiktor Paweł, Karmański Kamil, Grzelczak Robert, Kacorzyk Jakub, Plaza Remigiusz, Posmyk Patryk

Zawody wygrała klasa IIb ... ale nikt nie narzekał na brak zabawy

Turniej zorganizowali uczniowie klas III w ramach projketu edukacyjnego 

Pliki do pobrania