Sobota, 2017-10-21
Celiny, Hilarego

VII MIĘDZYPOWIATOWY PRZEGLĄD SZKOLNYCH ZESPOŁÓW TANECZNYCH W KOZIEGŁOWACH

Jesteś tu: » Strona startowa » VII MIĘDZYPOWIATOWY PRZEGLĄD SZKOLNYCH ZESPOŁÓW TANECZNYCH W KOZIEGŁOWACH

VII MIĘDZYPOWIATOWY PRZEGLĄD SZKOLNYCH ZESPOŁÓW TANECZNYCH W KOZIEGŁOWACH

W dniu 25 maja 2016 zespół taneczny naszej szkoły „Roses” w składzie Emilia Sośniak, Oliwia Badura, Kinga Musik, Wiktoria Gorol, Paulina Nowak, reprezentował Gimnazjum w Woźnikach na VII Międzypowiatowym Przeglądzie Szkolnych Zespołów Tanecznych w Koziegłowach.

Na przeglądzie zaprezentowało się 18 zespołów. Dziewczęta zdobyły w swojej kategorii wiekowej wyróżnienie. Uczennice miały okazję przedstawić swoje umiejętności taneczne w układzie choreograficznym opracowanym wspólnie z panią Izabelą Opiełką – Żuk, poza tym uczennice mogły wymienić doświadczenia, poznać różne formy tańca i prezentacji scenicznej.