statystyki
  • Odwiedziło nas: 217419 osób
  • Do końca roku: 71 dni
  • Do wakacji: 244 dni
menunewsletterpoleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony przez kliknięcie w link poleć nas.

Sobota, 2017-10-21
Imieniny:
Celiny, Hilarego
Logo BIP
middleT.jpg

III GMINNA SPARTAKIADA GIMNAZJALNA

Jesteś tu: » Strona startowa » III GMINNA SPARTAKIADA GIMNAZJALNA

III GMINNA SPARTAKIADA GIMNAZJALNA

22.09.2015 roku Gimnazja z Woźnik, Psar i Kamieńskich Młynów rozpoczęły rywalizację sportową w ramach III Gminnej Spartakiady Gimnazjalnej. Organizatorami spartakiady byli nauczyciele wychowania fizycznego; mgr Izabela Opiełka – Żuk, mgr Katarzyna - Kaczmarczyk – Mośny, mgr Ewa Opiełka – Koba, mgr Sebastian Król.

Spartakiada rozpoczęła się od Sztafetowych Biegów Przełajowych w Kamienicy Śląskiej.

W klasyfikacji drużynowej dziewcząt;

I miejsce - Gimnazjum w Psarach ( skład drużyny; Monika Sieradzka, Paulina Kaźmierczak, Karolina Kadłubek, Faustyna Badura, Weronika Klyta, Emilia Musik)

II miejsce - Gimnazjum w Woźnikach ( skład drużyny; Karolina Szyja, Amelia Kuder, Dominika Badyla, Michalina Stawicka, Karolina Osadnik, Zuzanna Fiuk.

W klasyfikacji drużynowej chłopców;

I miejsce – Gimnazjum w Psarach (Kamil Gorol, Michał Loreńczyk, Sylwester Bogacki, Jacek Ślęzok, Miłosz Cesarz, Marcin Płaszczymąka).

II miejsce – Gimnazjum w Woźnikach ( Szymon Pieda, Jan Kawalec, Jakub Kot, Dawid Sylwa, Robert Maruszczyk, Szymon Szewczyk).

15.12. 2015r. w Gimnazjum w Woźnikach odbyła  się  druga część Spartakiady – tenis stołowy.

W kategorii dziewcząt drużynowo;

I miejsce- Gimnazjum w Psarach

II miejsce- Gimnazjum w Woźnikach

III miejsce  - Gimnazjum w Kamieńskich Młynach

 

W klasyfikacji indywidualnej;

I miejsce – Mazur Dorota

II miejsce – Danielczyk Marzena

III miejsce – Drynda Julia

 

W kategorii chłopców drużynowo;

I miejsce – Gimnazjum w Psarach

II miejsce – Gimnazjum w Woźnikach

III miejsce – Gimnazjum w Kamieńskich Młynach

 

W klasyfikacji indywidualnej;

I miejsce  - Rafał Ślęzok

II miejsce – Miłosz Cesarz

III miejsce – Paweł Mośny

 

29.04. 2016r.w Woźnikach odbyła się czwarta część spartakiady -  Piłka siatkowa dziewcząt

I MIEJSCE – Psary

  1. Kośniak Dominika
  2. Katarzyna Kandzia
  3. Ślimak Paulina
  4. Meisner Sara
  5. Mateja Dominika
  6. Drynda Julia
  7. Klyta Weronika
  8. Musik Emilia

 

II MIEJSCE- Woźniki

  1. Cuglowska Weronika
  2. Danielczyk Marzena
  3. Sośniak Emilia
  4. Badyla Dominika
  5. Chojnacka Julia
  6. Mośny Dominika
  7. Gorol  Wiktoria
  8. Fiuk Zuzanna

 

29.04 2016r. Piłka nożna halowa  chłopców w Woźnikach

I MIEJSCE- Woźniki

  1. Maruszczyk Robert
  2. Nicpoń Miłosz
  3. Sylwa Dawid
  4. Mośny Paweł
  5. Występ Łukasz
  6. Ledwig Marcin
  7. Kocot Dominik
  8. Potempa Kamil
  9. Hampel Eryk

 

II MIEJSCE- Psary

  1. Płaszczymąka Marcin
  2. Janecki Adrian
  3. Ślęzok Jacek
  4. Cesarz Miłosz
  5. Ślęzok Rafał
  6. Loreńczyk Michał
  7. Meye Paweł

 

20.05.2016r. w Psarach odbyła się ostatnia część spartakiady - TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY

W kategorii dziewcząt;

I MIEJSCE – Psary

  1. Klyta Weronika
  2. Musik Emilia
  3. Surowiec Wiktoria
  4. Mateja Dominika
  5. Kadłubek Karolina
  6. Ślimak Paulina
  7. Mazur Dorota
  8. Badura Faustyna
  9. Mzyk Paulina

 

II MIEJSCE – Woźniki

  1. Potempa Amelia
  2. Flakus Dominika
  3. Strzelecka Kinga
  4. Fiuk Zuzanna
  5. Buchenfeld Elżbieta
  6. Mośny Dominika
  7. Cuglowska Weronika
  8. Szyja Karolina
  9. Chojnacka Julia

 

W kategorii chłopców;

I MIEJSCE - Woźniki

  1. Potempa Daniel
  2. Kawalec Kamil
  3. Wachowski Bartosz
  4. Maruszczyk Robert
  5. Sylwa Dawid
  6. Ledwig Marcin
  7. Występ Łukasz
  8. Potempa Kamil
  9. Nawrat Robert

 

II MIEJSCE – Psary

  1. Zgodzaj Jonasz
  2. Urzeniczok Mateusz
  3. Podstolec Adam
  4. Ślęzok Rafał
  5. Bogacki Sylwester
  6. Plaza Patryk
  7. Płaszczymąka Marcin
  8. Loreńczyk Michał

 

W klasyfikacji generalnej  w III Gminnej Spartakiadzie  Gimnazjalnej 2016r. wyniki są następujące;

I miejsce- Gimnazjum Psary

II miejsce- Gimnazjum Woźniki

III miejsce –  Gimnazjum Kamieńskie Młyny

 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w sporcie!

                                                                                                          Izabela Opiełka - Żuk