• Odwiedziło nas: 206860 osób

JiHyun Park w Gimnazjum w Woźnikach

Jesteś tu: » Strona startowa » JiHyun Park w Gimnazjum w Woźnikach

JiHyun Park w Gimnazjum w Woźnikach

13 września w naszym gimnazjum odbyły się warsztaty z języka angielskiego prowadzone przez wolontariuszkę z Korei Południowej – JiHyun Park. W ubiegłym roku szkolnym JiHyun gościła w naszej szkole w ramach Projektu „World Talks”. Okazuje się, iż los człowieka jest nieprzewidywalny. Nasza wolontariuszka po 3 miesięcznymstypendium w Australii wraca do Polski w ramach wymiany studenckiej.

Podobnie jak w lutym, w czasie projektu JiHyun przeprowadziła lekcje z wszystkimi klasami naszej szkoły. Klasy I miały zajęcia dotyczące Korei Południowej (General Information aboutSouth Korea). Klasy II i III przedstawiałykrótkieprezentacje o Polsce w językuangielskim (A Great Country, A National Dish, Currency of Poland, Cloth Hall, Mazurian Lake District, Hel Marine, Wilanów, The National Song Contest in Opole, The Polish Police Force, The Copernicus Science Centre, National Education Day, Fryderyk Chopin, Polish Video Games).Tematemprzewodnimzajęćbyło: Korean and Polish Culture: Famous Places, Events, Food.

Zarówno uczniowie jak i JiHyun rozstali się w przyjaznej atmosferze, mamy nadzieję, iż jeszcze się spotkamy.

Serdeczne podziękowania składamy rodzinie goszczącej - państwu Fiuk.

Joanna Rajtor

Daria Płaszczymąka