• Odwiedziło nas: 206872 osób

DEN w Gimnazjum w Woźnikach

Jesteś tu: » Strona startowa » DEN w Gimnazjum w Woźnikach

DEN w Gimnazjum w Woźnikach

13 października 2016 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.Szkolną uroczystość zaszczycili swoją obecnością pan burmistrz Woźnik Alojzy Cichowski, pani dyrektor ZEAS Zofia Cichowska oraz emerytowani pracownicy Gimnazjum z panią dyrektor Jolantą Ordon na czele, nauczyciele, uczniowie i pracownicy Gimnazjum w Woźnikach.

Młodzież zaprezentowała ciekawy program artystyczny, a następnie przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Zuzanna Fiuk w imieniu wszystkich uczniów złożyła życzenia wraz ze słodkim upominkiem nauczycielom i pracownikom szkoły.

Po występach młodzieży głos zabrała pani dyrektor Gimnazjum Ewa Duda-Zaręba. Złożyła serdeczne podziękowania za nie zawsze łatwą pracę, wymagającą poświęceń i wyrzeczeń, ale jednocześnie przynoszącą wiele satysfakcji i zadowolenia. Wręczając Nagrody Dyrektora nauczycielom, zacytowała słowa Donny Bulger:

„Uczyć, to znaczy mieć wpływ na życie wielu i pomagać w wyciąganiu wniosków z życiowych lekcji. Ale uczyć DOBRZE znaczy umieć wnieść odmianę do życia wszystkich, z którymi się człowiek styka”

Nagrodę za wyróżniającą postawę i szczególne zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków wynikających z pracy zawodowej otrzymały nauczycielki: pani Justyna Rabęda, pani Daria Płaszczymąka, pani Katarzyna Kaczmarczyk – Mośny, pani Ilona Sitekoraz pracownicy administracji i obsługi: pani Joanna Ordon – Kazimierczyk, pani Bożena Gorol, pani Joanna Ujma, pani Lucyna Górska, pani Blandyna Kaczmarczyk, pani Maria Broncel, pan Grzegorz Bartos, pan Andrzej Cichowski.

Doceniając pracę naszych pedagogów, również burmistrz Woźnik uhonorował osiągnięcia w pracy nauczycieli. Pani Justyna Rabęda otrzymała Nagrodę Burmistrza, natomiast pani Daria Płaszczymąka podziękowanie za uzyskanie tytułu laureata w wojewódzkim konkursie przedmiotowym przez Jej uczennicę, a pani Marta Opiełka za przygotowanie tłumaczenia na język niemiecki fragmentu folderu informacyjnego „Woźniki – Zielony Śląsk”.