• Do wakacji: WAKACJE!!! dni

Współpraca z policją

Jesteś tu: » Strona startowa » Współpraca z policją

Współpraca z policją

Gimnazjum w Woźnikach od lat współpracuje z Komisariatem Policji w Woźnikach i Komendą Powiatową w Lublińcu, i właśnie w jej ramach 15 września bieżącego roku aspirant sztabowy Dariusz Michalski – komendant Komisariatu w Woźnikach przeprowadził dla nauczycieli i rodziców uczniów naszej szkoły prelekcję dotyczącą przestępczości dnia codziennego. Zostały min. poruszone tematy  dotyczące unikania kradzieży i oszustw metodą „na wnuczka”.

Następnie 5 października uczniowie klas pierwszych brali udział w szkoleniu dotyczącym odpowiedzialności karnej nieletnich, natomiast cała młodzież gimnazjalna w Woźnikach wysłuchała pogadanki na temat bezpiecznej drogi do i ze szkoły. Zajęcia te przeprowadziła pani sierż. sztab. Monika Wacławek – policjantka z Zespołu ds. nieletnich Komendy Powiatowej w Lublińcu.